اگر شما بخواهید آگهی فروش لوازم و یا محصولات خود را در جایی ثبت کنید چه روشی را برای این کار انتخاب میکنید؟

1.آگهی خود را دربخش نیازمندی های  یک روزنامه یا مجله منتشر میکنید.

2.اقدام به پخش تراکت تبلیغاتی میکنید.

3.تبلیغات پیامکی یا ایمیلی را انتخاب میکنید.

و......

بله روش های متنوعی برای تبلیغ کسب و کار و فروش لوازم شما وجود دارد اما تمامی این روش ها شامل هزینه هایی می باشد که ممکن است در برخی مواقع مقرون به صرفه نباشد.

در دنیای وب سایتهای زیادی در زمینه انتشار آگهی و نیازمندی ها فعالیت میکنند و به شما این امکان را میدهند که به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه ای اندک تبلیغات مورد نظر خود را در معرض نمایش کاربران بی شمار اینترنت قرار دهید اما در این بین انتخاب یک سایت مناسب امری مهم به شمار میرود .

و معیارهای نیز برای این انتخاب وجود دارد.

اولین معیار امنیت و مورد اعتماد بودن سایت و گردانندگان آن میباشد که در کشور ما دریافت نماد اعتماد الکترونیک که توسط وزارت صنایع و معادن و بعد از بررسی های متعدد به سایت ها داده میشود این مورد را حل نموده است.

دومین مورد سرعت انتشار آگهی شما و کیفیت انتشار آن است.

متولیان سایت خفن بازار تمام تلاش خود را میکنند تا بصورت رایگان و در کوتاهترین زمان ممکن آگهی شما را در سایت به نمایش در آوردند و همچنین برای گسترش تبلیغات شما و حفظ کیفیت تبلیغاتی، آگهی شما بعد از درج در سایت در شبکه های اجتماعی اینستاگرام ، تلگرام و چندین شبکه دیگر در معرض نمایش قرار داده میشود که باعث می گردد تا کاربران بیشتری آگهی های شما را مشاهده بکنند.

ممکن است در برخی مواقع شما نیاز به انتشار آگهی ویژه داشته باشید بدین معنی که در سایت آگهی شما بالاتر از آگهی های دیگر نمایش داده شود در اینجا تعرفه مناسب برای انتشار آگهی ویژه نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم یک انتخاب مناسب است.

به طور یقین از نظر شما کاربران محترم عوامل مهم دیگری هم برای انتخاب یک سایت مناسب وجود دارد.پس ما منتظر نظرها و پیشنهادهای شما عزیزان در راستای ارتقا کیفیت خدمات خود هستیم.

با تشکر خفن بازار